Home

Bagaj Adult A tăia calea meci olanda luptă massmedia Comerciant călător

Tensiuni mari la finalul meciului Olanda – Argentina! Alți doi jucători  s-au contrat în drumul spre vestiare
Tensiuni mari la finalul meciului Olanda – Argentina! Alți doi jucători s-au contrat în drumul spre vestiare

România la Euro 2021: Olanda vine fără Ihattaren, dar un alt jucător va fi  cheia în jocul batavilor - Eurosport
România la Euro 2021: Olanda vine fără Ihattaren, dar un alt jucător va fi cheia în jocul batavilor - Eurosport

CM 2022 | Olanda - SUA 3-1! Olanda, prima echipă calificată în sferturile  Campionatului Mondial! Dumfries, gol şi două assist-uri! Spectacol total în  primul meci din optimi - Antena Sport
CM 2022 | Olanda - SUA 3-1! Olanda, prima echipă calificată în sferturile Campionatului Mondial! Dumfries, gol şi două assist-uri! Spectacol total în primul meci din optimi - Antena Sport

Franța - Olanda 4-0. Kylian Mbappe a reușit o „dublă” la primul meci în  calitate de căpitan! Toate rezultatele serii în preliminariile pentru EURO  2024, AICI - Antena Sport
Franța - Olanda 4-0. Kylian Mbappe a reușit o „dublă” la primul meci în calitate de căpitan! Toate rezultatele serii în preliminariile pentru EURO 2024, AICI - Antena Sport

VIDEO | Franţa a spulberat Olanda cu 4-0. Mbappe, dublă la primul meci cu  banderola de căpitan. Lukaku a reuşit ”hattrick-ul” în Belgia - Suedia 3-0
VIDEO | Franţa a spulberat Olanda cu 4-0. Mbappe, dublă la primul meci cu banderola de căpitan. Lukaku a reuşit ”hattrick-ul” în Belgia - Suedia 3-0

Olanda – SUA, duelul care deschide faza optimilor Cupei Mondiale din Qatar!  Cine se califică în sferturi? - Eurosport
Olanda – SUA, duelul care deschide faza optimilor Cupei Mondiale din Qatar! Cine se califică în sferturi? - Eurosport

Cupa Mondială de fotbal feminin: Olanda a învins... | News.ro

România U21 - Olanda U21, primul meci la Campionatul European de Tineret.  REZULTAT FINAL | DCNews
România U21 - Olanda U21, primul meci la Campionatul European de Tineret. REZULTAT FINAL | DCNews

CM 2022 | Olanda - SUA 3-1 | "Portocala Mecanică", prima echipă calificată  în sferturile de finală | Sport.ro
CM 2022 | Olanda - SUA 3-1 | "Portocala Mecanică", prima echipă calificată în sferturile de finală | Sport.ro

Argentina a doua semifinalistă decisă prin penalty-uri după un meci intens  cu Olanda
Argentina a doua semifinalistă decisă prin penalty-uri după un meci intens cu Olanda

SENEGAL – OLANDA TVR 1 LIVE, MECI CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL 2022 |  iDevice.ro
SENEGAL – OLANDA TVR 1 LIVE, MECI CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL 2022 | iDevice.ro

Olanda a terminat la egalitate cu Ecuadorul (1-1) la turneul final din  Qatar. Un sud-american este liderul provizoriu al marcatorilor | Digi24
Olanda a terminat la egalitate cu Ecuadorul (1-1) la turneul final din Qatar. Un sud-american este liderul provizoriu al marcatorilor | Digi24

We Love Sport Meciul zilei MECIUL ZILEI | Olanda - Argentina: niciun gol  marcat în ultimele două dueluri directe la Mondiale
We Love Sport Meciul zilei MECIUL ZILEI | Olanda - Argentina: niciun gol marcat în ultimele două dueluri directe la Mondiale

Senegal - Olanda 0-2. Campioana Africii pierde pe final un meci în care a  fost echipa mai bună
Senegal - Olanda 0-2. Campioana Africii pierde pe final un meci în care a fost echipa mai bună

Senegal - Olanda. Victorie norocoasă pentru „Portocala mecanică”. Portarul  batav, cel mai bun jucător
Senegal - Olanda. Victorie norocoasă pentru „Portocala mecanică”. Portarul batav, cel mai bun jucător

Meciul Olanda-Argentina a înregistrat cele mai multe cartonașe la un  Campionat Mondial | Flashscore.ro
Meciul Olanda-Argentina a înregistrat cele mai multe cartonașe la un Campionat Mondial | Flashscore.ro

Foto | Olanda - SUA 3-1. ”Portocala Mecanică” s-a calificat în ”sferturi”,  la Cupa Mondială din Qatar. Dumfries, omul meciului
Foto | Olanda - SUA 3-1. ”Portocala Mecanică” s-a calificat în ”sferturi”, la Cupa Mondială din Qatar. Dumfries, omul meciului

Argentina elimină Olanda la penaltiuri și avansează în semifinalele Cupei  Mondiale - spotmedia.ro
Argentina elimină Olanda la penaltiuri și avansează în semifinalele Cupei Mondiale - spotmedia.ro

Galerie Foto | Olanda și Ucraina au oferit poate cel mai frumos meci de  până acum de la EURO 2020. Pe ”Amsterdam Arena”, batavii s-au impus cu mari  emoții, 3-2, în timp
Galerie Foto | Olanda și Ucraina au oferit poate cel mai frumos meci de până acum de la EURO 2020. Pe ”Amsterdam Arena”, batavii s-au impus cu mari emoții, 3-2, în timp